NAŠE PROJEKTY - kde můžete pomoci?

České trio i v současné době hledá partnery pro podporu 

všech svých projektů a uměleckých aktivit.

                                           Děkujeme za zvážení Vaší účasti.

 
 
 
HUDBA A TANEC
 

České trio připravilo pro svoje posluchače také

speciální koncert "Hudba a tanec",

ve kterém vystupuje mistrovský taneční pár

Roman Kytka a Šárka Hesová.

Foto je z koncertu 4. listopadu 2014

 

 

České trio, Lukáš Hurník a jejich mladí hosté i k vám - samostatné koncerty s průvodním slovem, na nichž se představí vynikající mladí instrumentalisté, laureáti mezinárodních soutěží, které chce České trio přivézt i do regionů a menších měst, tedy přímo za Vámi.

Koncerty budou probíhat v příštích koncertních sezónách, budou mít širokou regionální a místní publicitu. Vedle možných větších sponzorů jsou ideální pro sponzoring regionálních nebo místních podnikatelů, kteří chtějí podpořit špičkovou kulturu v místě svého působení.

 
 

 
 
JIŽ REALIZOVANÉ PROJEKTY S VÝZNAMNOU POMOCÍ

NAŠICH PARTNERŮ:

 

České trio, Lukáš Hurník a jejich mladí hosté - cyklus čtyř abonentních koncertů, které proběhly v roce 2013 v Praze - v Koncertním sále Pražské konzervatoře - a na nichž se představili vynikající mladí instrumentalisté.

Koncerty měly širokou publicitu v metropoli i v médiích. Vedle menších možných sponzorů ideální pro generálního sponzora nebo patrona Českého tria. Staňte se jím příště právě Vy!

 

České trio, Lukáš Hurník a jejich mladí hosté 2014 - dva koncerty /jaro a podzim 2014/ jako volné pokračování předchozího pražského koncertního cyklu. Hostem jarního koncertu byla opět špičková mladá hudebníce, hostem podzimního mistrovský taneční pár.

 

České trio - reprezentant české komorní hudby v Rusku - koncertní turné /říjen - listopad 2013/ zahrnující vystoupení na významných mezinárodních hudebních festivalech