PRO NAŠE DÁRCE A SPONZORY

České trio uvítá v dnešních ekonomicky nelehkých podmínkách jakýkoliv Váš finanční příspěvek na podporu a realizaci svých uměleckých projektů. V nich chce přinést publiku nejen hodnotný umělecký zážitek, ale zároveň i pomoci v rozjezdu skvělým mladým umělcům z oblasti klasické hudby i jiných uměleckých žánrů.

Budeme vděčni za podporu od individuálních přispěvatelů a mecenášů, malých i velkých obchodních firem a společností, za podporu od nadací i vedení měst, ve kterých naše projekty  a koncerty uskutečňujeme. Jsme vždy připraveni se vší transparentností doložit konkrétní využití Vašich finančních příspěvků.

Zvažte, prosím, formu i výši Vaší finanční podpory. Nezáleží na tom, zda bude malá nebo velká, vždy pomůže naší snaze přinést kvalitní hudbu k jejím posluchačům.

S díky přijmeme Vaše finanční dary i sponzorské příspěvky, budeme rádi i za vaše případné mecenášství.
 
Jako poděkování za Vaši podporu jsme pro Vás připravili odstupňované výhody podle následujících kategorií a kritérií /detailní rozpis ZDE/:
 
„Přátelé Českého tria“
Váš příspěvek: 500 – 999 Kč
 
„Přispěvatelé Českého tria“
Váš příspěvek: 1 000 – 9 999 Kč
 
„Partneři Českého tria“ 
Váš příspěvek: 10 000 – 49 999 Kč
 
„Patroni a generální sponzoři Českého tria“ 
Váš příspěvek: 50 000 Kč a výše, případně dlouhodobá spolupráce na projektech souboru, pokrytí nákladů na vytvoření nového CD Českého tria, cestovních nákladů vzdálenějších zahraničních cest souboru apod.

 

Praktický návod, jak finančně podpořit projekty Českého tria najdete ZDE.

 

Děkujeme za Vaši podporu!

                                                                         Vaše České trio